Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál JLF UK
Projekt MEFANET (MEdical FAculties Educational NETwork)
Jesseniova lekárska fakulta Univezity Komenského

Knižnično – informačná veda

Knižnično – informačná veda

E -learningový kurz v prostredí LMS Moodle.


E-learningový kurz s názvom Knižnično – informačná veda je obsahovo zameraná na problematiku získavania informácií. Poukazuje na jednotlivé kroky pracovných postup pri vyhľadávaní informácií v elektronických informačných zdrojoch. Jednoduchým spôsobom, pomocou multimediálnych produktov, ktoré kombinujú textový výklad, vizuálne ukážky so zvukom, ponúkame e-learningový kurz. Kurz je určený pre študentov ako doplnok k prezenčnej forme štúdia. Kurz môže byť prínosný aj pre študentov študijných programov celoživotného vzdelávania.


Pre prezeranie e-learningového kurzu je potrebné sa prihlásiť na e-learningový univerzitný server moodle.uniba.sk. E-learningový kurz je uložený pod Jesseniovou lekárskou fakultou v Martine - Ostatné - Knižnično – informačné vedy.

Ak ste študent alebo zamestnanec Univerzity Komenského (UK), prihlasujete sa rovnakým menom a heslom ako do IIKS (napr. do systému AIS). Viac informácií nájdete v manuály pre prihlásenie, na adrese: http://portal.jfmed.uniba.sk/res/file/Manual-prihlasenie-Moodle.pdf.

Ak nie ste študent alebo zamestnanec UK máte dve možnosti. Buď sa prihlásite do kurzu ako hosť (tento e-kurz umožňuje hosťovský prístup, manuál pre prihlásenie je na adrese: http://portal.jfmed.uniba.sk/res/file/prihlasenie-host.pdf ako hosť si kurz môžete prezerať, študovať výkladové texty ale nemôžete napr. sa zapájať do diskusných skupín) alebo požiadate administrátora o ručnú registráciu a budete mať plný prístup do kurzu.

Viac informácií nájdete na adrese: https://www.uniba.sk/index.php?id=728

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html E-learningový kurz - Knižnično-informačná veda Prejsť - E-learningový kurz - Knižnično-informačná vedaOtvoriť v novom okne - E-learningový kurz - Knižnično-informačná veda 31.8.2014 ktokoľvek
Odbor:

autor: Ivana Švrková | pracovisko: Akademická knižnica a audiovizuálne stredisko | publikované: 22.3.2013 | posledné úpravy: 22.3.2013
citácia: Švrková Ivana: Knižnično – informačná veda. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 22.3.2013, posledná aktualizácia 22.3.2013 [cit. 2018-03-24] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=211>. ISSN 1337-7396.
 

Komentáre a diskusia

Vložiť nový príspevok:

Autor / e-mail: [ prihlásenie/overenie používateľa ]
Titulok:
Text: