Výživa v detskom veku

Výživa  už od najútlejšieho veku významnou mierou ovplyvňuje zdravie jedinca aj v neskoršom období života.  V  posledných rokoch nastáva významný pokrok a  objavujú sa viaceré zmeny vo výžive detí v jednotlivých vekových obdobiach. Na túto skutočnosť je poukázané v uvedenom  učebnom texte, ktorý  je určený pre študentov všeobecného lekárstva, ošetrovateľstva a nemedicínskych odborov.

pdf Výživa v detskom veku, skriptá v pdf Stiahnuť - Výživa v detskom veku, skriptá v pdfOtvoriť v novom okne - Výživa v detskom veku, skriptá v pdf 4.5.2009 583.57 KB registrovaný používateľ

Kľúčové slová: výživa, výživa detí

počet používateľov, ktorí už hodnotili: 2
rating
používateľské hodnotenie

autor: Ľubica Jakušová | pracovisko: Klinika detí a dorastu | publikované: 4.5.2009 | posledné úpravy: 16.2.2016
citácia: Jakušová Ľubica: Výživa v detskom veku. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 4.5.2009, posledná aktualizácia 16.2.2016 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=86>. ISSN 1337-7396.