Kazuistiky v mikrobiológii

Výstup projektu KEGA č. 067UK-4/2012
Obsahujú vybrané klinické prípady ochorení vyvolaných baktériami, vírusmi, hubami a parazitmi, každá oblasť zahŕňa aj kazuistiky doplnené o otázky týkajúce sa diskutovaného ochorenia, ktoré pomôžu čitateľovi utvrdiť si teoretické vedomosti získane pri štúdiu na základe demonštrácie konkrétnych klinických prípadov z praxe.

pdf Kazuistiky v mikrobiológii Stiahnuť - Kazuistiky v mikrobiológiiOtvoriť v novom okne - Kazuistiky v mikrobiológii 8.1.2014 790.15 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: mikrobiológia, baktéria, vírus, huba

autor: Jana Kompaníková, Elena Nováková, Martina Neuschlová | pracovisko: Ústav mikrobiológie a imunológie | publikované: 8.1.2014 | posledné úpravy: 28.1.2015
citácia: Kompaníková Jana, Elena Nováková, Martina Neuschlová: Kazuistiky v mikrobiológii. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 8.1.2014, posledná aktualizácia 28.1.2015 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=247>. ISSN 1337-7396.