Mikrob Learning - Mikrobiológia nielen pre medikov

Výstup projektu KEGA č. 067UK-4/2012
Elektronická verzia umožňuje čitateľovi priamo pri štúdiu jednotlivých kapitol použiť aj relevantné zdroje na základe použitia priameho prepojenia cez uvedené relevantné internetové odkazy. Interaktívny spôsob štúdia umožňuje rozšíriť si vedomosti a poznatky.

Kľúčové slová: mikrobiológia, baktéria, vírus, huba

autor: Jana Kompaníková, Elena Nováková, Martina Neuschlová | pracovisko: Ústav mikrobiológie a imunológie | publikované: 8.1.2014 | posledné úpravy: 28.1.2015
citácia: Kompaníková Jana, Elena Nováková, Martina Neuschlová: Mikrob Learning - Mikrobiológia nielen pre medikov. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 8.1.2014, posledná aktualizácia 28.1.2015 [cit. 2017-11-24] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=248>. ISSN 1337-7396.