Hlavné symptómy a príznaky chorôb srdca. Symptómy a príznaky pľúcneho edému.

pdf PF symptómov a príznakov chorôb KVS Stiahnuť - PF symptómov a príznakov chorôb KVSOtvoriť v novom okne - PF symptómov a príznakov chorôb KVS 12.2.2009 498.39 KB registrovaný používateľ

Kľúčové slová: symptómy, príznaky, kardiovaskulárny systém

počet používateľov, ktorí už hodnotili: 1
rating
používateľské hodnotenie

autor: Ján Hanáček | pracovisko: Ústav patologickej fyziológie | publikované: 19.2.2009 | posledné úpravy: 16.2.2016
citácia: Hanáček Ján: Patofyziológia najčastejších symptómov a príznakov chorôb kardiovaskulárneho systému. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 19.2.2009, posledná aktualizácia 16.2.2016 [cit. 2017-09-24] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=76>. ISSN 1337-7396.