Videokonferencia v rámci Anesteziologického kongresu

Klinika anesteziológie a intenzívnej medicíny videokonferenčný prenos z Ústavu anatómie v rámci Medzinárodnej anesteziologickej konferencie. Videokonferencia bola podporená projektom „Virtuálna a simulačná výučba ako nová forma vzdelávania na JLF UK v Martine“, ITMS kód projektu: 26110230071 spolufinancovaným zo zdrojov EÚ a Európskeho sociálneho fondu.

Kľúčové slová: anesteziológia, intenzívna medicína, videokonferencia

autor: Yvetta Mellová | pracovisko: Ústav anatómie | publikované: 15.1.2016 | posledné úpravy: 15.1.2016
citácia: Mellová Yvetta: Videokonferencia v rámci Anesteziologického kongresu. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 15.1.2016, posledná aktualizácia 15.1.2016 [cit. 2017-09-23] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=325>. ISSN 1337-7396.