EIZ, NISPEZ a centrálne registre

Obsah prednášky je zameraný na: Elektronické informačné zdroje a databázy pre študentov VŠ. Databázy a portály VŠ – NISPEZ, NISPEZ II.. Evidencia publikačnej činnosti. Centrálny register . Evidencia ohlasov a citácii. Záverečné práce ako súčasť knižničného fondu a ich evidencia.

pdf EIZ, NISPEZ a centrálne registre Stiahnuť - EIZ, NISPEZ a centrálne registreOtvoriť v novom okne - EIZ, NISPEZ a centrálne registre 9.12.2015 1.89 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: el. zdroj, databáza, publikačná činnosť, citácie, registre, záverečné práce, informatika, informácia, el. komunikácia, informačné zdroje, dokument

autor: Ivana Švrková | pracovisko: Akademická knižnica a audiovizuálne stredisko | publikované: 9.12.2015 | posledné úpravy: 9.12.2015
citácia: Švrková Ivana: EIZ, NISPEZ a centrálne registre. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 9.12.2015, posledná aktualizácia 9.12.2015 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=313>. ISSN 1337-7396.