Pediatrické ošetrovateľstvo

E-learningový kurz v prostredí LMS Moodle.

E-learningový kurz je zameraný na vybrané kapitoly z pediatrie a pediatrického ošetrovateľstva a dopĺňa prezenčnú formu vzdelávania v predmete Pediatria a ošetrovateľstvo v bakalárskom študijnom programe ošetrovateľstvo na JLF UK v Martine. Cieľom lekcií je prezentovať interaktívnou formou rôzne diagnostické a terapeutické postupy, výkony a ošetrovateľské intervencie so zameraním na pediatrického pacienta. Súčasťou lekcií sú aj problémové úlohy a autotesty, ktoré poskytujú študentom možnosť overenia nadobudnutých teoretických vedomostí.

Kurz je vytvorený podporou grantu KEGA č. 039UK-4/2012 E-learningové vzdelávanie v pediatrickom ošetrovateľstve.

Pre prezeranie e-learningového kurzu je potrebné sa prihlásiť na e-learningový univerzitný server moodle.uniba.sk. E-learningový kurz je uložený pod Jesseniovou lekárskou fakultou v Martine - Nelekárske zdravotnícke vedy - Pediatrické ošetrovateľstvo.

Ak ste študent alebo zamestnanec Univerzity Komenského (UK), prihlasujete sa rovnakým menom a heslom ako do IIKS (napr. do systému AIS). Viac informácií nájdete v manuály pre prihlásenie, na adrese: http://portal.jfmed.uniba.sk/res/file/Manual-prihlasenie-Moodle.pdf.

Ak nie ste študent alebo zamestnanec UK máte dve možnosti. Buď sa prihlásite do kurzu ako hosť (tento e-kurz umožňuje hosťovský prístup, manuál pre prihlásenie je na adrese: http://portal.jfmed.uniba.sk/res/file/prihlasenie-host.pdf ako hosť si kurz môžete prezerať, študovať výkladové texty ale nemôžete napr. vykonávať testy alebo sa zapájať do diskusných skupín) alebo požiadate administrátora o ručnú registráciu a budete mať plný prístup do kurzu.

Viac informácií nájdete na adrese: https://www.uniba.sk/index.php?id=728

pdf Oponentský posudokv - PhDr. Jana Ucháľová Stiahnuť - Oponentský posudokv - PhDr. Jana UcháľováOtvoriť v novom okne - Oponentský posudokv - PhDr. Jana Ucháľová 10.1.2014 603.95 KB ktokoľvek
pdf Oponentský posudok - Doc. Mgr. Elena Gurková, PhD. Stiahnuť - Oponentský posudok - Doc. Mgr. Elena Gurková, PhD.Otvoriť v novom okne - Oponentský posudok - Doc. Mgr. Elena Gurková, PhD. 10.1.2014 723.69 KB ktokoľvek
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Pediatrické ošetrovateľstvo Prejsť - Pediatrické ošetrovateľstvoOtvoriť v novom okne - Pediatrické ošetrovateľstvo 31.8.2014 ktokoľvek

Kľúčové slová: e-learning, pediatria, ošetrovateľská starostlivosť

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Anna Ovšonková, Mária Zanovitová, Martina Lepiešová, Ľubica Jakušová, Helena Kadučáková, Mária Lehotská | pracovisko: Ústav ošetrovateľstva | publikované: 10.1.2014 | posledné úpravy: 14.1.2014
citácia: Ovšonková Anna, Mária Zanovitová, Martina Lepiešová, Ľubica Jakušová, Helena Kadučáková, Mária Lehotská: Pediatrické ošetrovateľstvo. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 10.1.2014, posledná aktualizácia 14.1.2014 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=250>. ISSN 1337-7396.