Ultrazvukové vyšetrenie hlavných mozgových tepien

Dokumentárne video - Ultrazvukové vyšetrenie hlavných mozgových tepien. Autorský kolektív:Nosáľ V., Kantorová E., Grofik M., Hofericová B., Kurča E.

Video je vo formáte flash videa - f4v.

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
Odbor:

autor: Vladimír Nosáľ, Ema Kantorová, Milan Grofik, Babeta Hofericová, Egon Kurča | pracovisko: Neurologická klinika | publikované: 17.4.2013 | posledné úpravy: 22.4.2013
citácia: Nosáľ Vladimír, Ema Kantorová, Milan Grofik, Babeta Hofericová, Egon Kurča: Ultrazvukové vyšetrenie hlavných mozgových tepien. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 17.4.2013, posledná aktualizácia 22.4.2013 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=216>. ISSN 1337-7396.