Operácia ankylózy TMK

Operácia ankylózy temporomandibulárneho kĺbu s rekonštrukciou

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Operácia ankylózy - m3u Prejsť - Operácia ankylózy - m3uOtvoriť v novom okne - Operácia ankylózy - m3u 18.1.2009 používateľ na príslušnej fakulte

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Dagmar Statelová, Igor Malachovský, Mária Janíčková | pracovisko: Klinika stomatológie a maxilofaciálnej chirurgie | publikované: 23.4.2008 | posledné úpravy: 13.10.2010
citácia: Statelová Dagmar, Igor Malachovský, Mária Janíčková: Operácia ankylózy TMK. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 23.4.2008, posledná aktualizácia 13.10.2010 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=19>. ISSN 1337-7396.