Krvácanie z vredu

Krvácanie z vredu žalúdka.

mpg Krvácanie z vredu Stiahnuť - Krvácanie z vreduOtvoriť v novom okne - Krvácanie z vredu 15.5.2008 69.48 MB používateľ na príslušnej fakulte
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Krvácanie z vredu - m3u Prejsť - Krvácanie z vredu - m3uOtvoriť v novom okne - Krvácanie z vredu - m3u 15.5.2008 používateľ na príslušnej fakulte

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Rudolf Hyrdel, Michal Demeter | publikované: 21.4.2008 | posledné úpravy: 15.5.2008
citácia: Hyrdel Rudolf, Michal Demeter: Krvácanie z vredu. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 21.4.2008, posledná aktualizácia 15.5.2008 [cit. 2017-09-26] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=17>. ISSN 1337-7396.