Ako už z názvu tejto študijnej pomôcky vyplýva jej cieľom je zoznámiť učiteľov (aj študentov) lekárskych fakúlt s existujúcimi relevantnými metódami používanými na hodnotenie vedomostí, zručností, postojov a kompetencií študentov pregraduálneho stupňa (hlavne) medicínskeho vzdelávania na lekárskych fakultách v Európe aj v ostatnom svete.

Základné metódy hodnotenia vedomostí a zručností študentov pregraduálneho medicínskeho štúdia 2.2.2016 1.55 MB ktokoľvek
 Imprimatúr 2.2.2016 523.76 KB ktokoľvek
 Recenzia - Prof. MUDr. Dušan Meško, PhD. 2.2.2016 351.52 KB ktokoľvek