Faktory ovplyvňujúce účinky liečiv

Prednáška venovaná rôznym faktorom, ktoré ovplyvňujú účinky liečiv. Druhá časť je venovaná špecifikám podávanie liekov v gravidite a počas laktácie.

pdf Faktory ovplyvňujúce účinky liečiv Stiahnuť - Faktory ovplyvňujúce účinky liečivOtvoriť v novom okne - Faktory ovplyvňujúce účinky liečiv 12.3.2009 457.25 KB registrovaný používateľ

Kľúčové slová: factors, drug effects, adverse effects, gravidity, lactation, pharmacology

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Juraj Mokrý | pracovisko: Ústav farmakológie | publikované: 12.3.2009 | posledné úpravy: 16.2.2016
citácia: Mokrý Juraj: Faktory ovplyvňujúce účinky liečiv. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 12.3.2009, posledná aktualizácia 16.2.2016 [cit. 2017-09-26] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=80>. ISSN 1337-7396.