Polypektomia, akútna pankreatitída, vredy žalúdka

Vyšetrenia gastrointestinálneho traktu, choroby čreva a pankreasu. Prednáška pre UTV zo dňa 22.1.2008.

pdf Rektálna polypektómia + Akútna pankreatitída Stiahnuť - Rektálna polypektómia + Akútna pankreatitídaOtvoriť v novom okne - Rektálna polypektómia + Akútna pankreatitída 8.4.2008 1.59 MB ktokoľvek
pdf Vredy žalúdka Stiahnuť - Vredy žalúdkaOtvoriť v novom okne - Vredy žalúdka 8.4.2008 166.59 KB ktokoľvek
mpg Rektálna polypektómia - mpg Stiahnuť - Rektálna polypektómia - mpgOtvoriť v novom okne - Rektálna polypektómia - mpg 8.4.2008 5.83 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: polypektomia, pankreatitída, vredy žalúdka

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Marta Horáková | publikované: 8.4.2008 | posledné úpravy: 1.2.2012
citácia: Horáková Marta: Polypektomia, akútna pankreatitída, vredy žalúdka. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 8.4.2008, posledná aktualizácia 1.2.2012 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=7>. ISSN 1337-7396.