Prevencia vzniku kardiovaskulárnych chorôb

Prednáška pre poslucháčov UTV.

Prevencia vzniku kardiovaskulárnych chorôb.
Naše skúsenosti.

pdf Prevencia KVCH Stiahnuť - Prevencia KVCHOtvoriť v novom okne - Prevencia KVCH 6.1.2009 7.44 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: kardiovaskulárne choroby, prevencia

autor: Josef Květenský, Anton Lacko, Dušan Bestvina | pracovisko: Univerzita tretieho veku pri JLF UK | publikované: 6.1.2009 | posledné úpravy: 1.2.2012
citácia: Květenský Josef, Anton Lacko, Dušan Bestvina: Prevencia vzniku kardiovaskulárnych chorôb. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 6.1.2009, posledná aktualizácia 1.2.2012 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=66>. ISSN 1337-7396.