Princípy hodnotenia liečiv

KF P 1

Prezentácia z Klinickej farmakológie obsahuje základné údaje o spôsobe hodnotenia liekov v klinickej praxi. Okrem toho sa venuje nežiaducim účinkom liekov ako aj základným pojmom z oblasti farmakoekonomiky.

ppt Princípy hodnotenia liečiv Stiahnuť - Princípy hodnotenia liečivOtvoriť v novom okne - Princípy hodnotenia liečiv 19.9.2008 4.47 MB registrovaný používateľ

Kľúčové slová: drugs, evaluation, adverse effects, nežiaduce účinky, hodnotenie liečiv

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Juraj Mokrý | pracovisko: Ústav farmakológie | publikované: 19.9.2008 | posledné úpravy: 16.2.2016
citácia: Mokrý Juraj: Princípy hodnotenia liečiv. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 19.9.2008, posledná aktualizácia 16.2.2016 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=39>. ISSN 1337-7396.