Základné diagnostické metódy v medicíne

Klasifikácia - biochemické, fyzikálne mechanické , elektrické, optické a optoelektrické, ultrazvukové metódy. Metódy nukleárnej medicíny.

ppt Zakladné diagnostické metódy v medicíne Stiahnuť - Zakladné diagnostické metódy v medicíneOtvoriť v novom okne - Zakladné diagnostické metódy v medicíne 30.5.2008 7.85 MB registrovaný používateľ

Kľúčové slová: Základné diagnostické metódy v medicíne, Základné diagnostické metódy v medicíne

Odbor:

počet používateľov, ktorí už hodnotili: 1
rating
používateľské hodnotenie

autor: Ján Jakuš | publikované: 1.6.2008 | posledné úpravy: 16.2.2016
citácia: Jakuš Ján: Základné diagnostické metódy v medicíne. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 1.6.2008, posledná aktualizácia 16.2.2016 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=35>. ISSN 1337-7396.