Kardiopulmonálna resuscitácia dospelých

Inštruktážne video obsahuje postupy rozšírenej neodkladnej resuscitácie podľa ERC guidelines 2010. Je určené pre pregraduálne a posgraduálne vzdelávanie neodkladnej rozšírenej resuscitácie určenej pre výučbu urgentnej medicíny, ale je aplikovateľné i do nemocničných podmienok. Video vzniklo za pomoci simulačných technologií, dostupných vrámci Simulačného centra JLF UK.

Videokonferencia bola podporená projektom „Virtuálna a simulačná výučba ako nová forma vzdelávania na JLF UK v Martine“, ITMS kód projektu: 26110230071 spolufinancovaným zo zdrojov EÚ a Európskeho sociálneho fondu.

wmv Kardiopulmonálna resuscitácia dospelých Stiahnuť - Kardiopulmonálna resuscitácia dospelýchOtvoriť v novom okne - Kardiopulmonálna resuscitácia dospelých 14.1.2016 118.57 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: KPR, ALS, ERC 2010

autor: Denisa Osinová | pracovisko: Klinika anesteziológie a intenzívnej medicíny | publikované: 12.1.2016 | posledné úpravy: 15.1.2016
citácia: Osinová Denisa: Kardiopulmonálna resuscitácia dospelých. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 12.1.2016, posledná aktualizácia 15.1.2016 [cit. 2017-09-26] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=321>. ISSN 1337-7396.