Multimediálna e-učebnica Ošetrovateľské postupy v špeciálnej chirurgii

Multimediálna e-učebnica Ošetrovateľské postupy v špeciálnej chirurgii obsahuje medicínsko - ošetrovateľské východiská (súčasný stav problematiky u nás a v zahraničí) a ošetrovateľský proces vo vybraných špecializovaných chirurgických odboroch, špeciálne ošetrovateľské techniky a postupy v chirurgii ako aj riešenie psycho-sociálnych ošetrovateľských problémov u chirurgických pacientov.
Multimediálna učebnica je určená študentom bakalárskeho študijného programu v odbore ošetrovateľstvo, ale nevylučujeme možnosť využitia pre poslucháčov všeobecného lekárstva, ktorí sa rovnako zoznamujú s ošetrovateľskými postupmi perioperačnej starostlivosti v rámci chirurgickej propedeutiky.

pdf Recenzný posudok - prof. MUDr. Emil Bakoš, CSc. Stiahnuť - Recenzný posudok - prof. MUDr. Emil Bakoš, CSc.Otvoriť v novom okne - Recenzný posudok - prof. MUDr. Emil Bakoš, CSc. 9.4.2015 466.98 KB ktokoľvek
pdf Recenzný posudok - PhDr. Renáta Zeleníková, PhD. Stiahnuť - Recenzný posudok - PhDr. Renáta Zeleníková, PhD.Otvoriť v novom okne - Recenzný posudok - PhDr. Renáta Zeleníková, PhD. 9.4.2015 348.03 KB ktokoľvek
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia

Kľúčové slová: špeciálna chirurgia, ošetrovateľstvo v špeciálnej chirurgii, špeciálne ošetrovateľské intervencie, ošetrovateľské postupy, perioperačná ošetrovateľská starostlivosť

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Edita Hlinková, Jana Nemcová a kol. | pracovisko: Ústav ošetrovateľstva | publikované: 9.4.2015 | posledné úpravy: 10.4.2015
citácia: Hlinková Edita, Jana Nemcová a kol.: Multimediálna e-učebnica Ošetrovateľské postupy v špeciálnej chirurgii. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 9.4.2015, posledná aktualizácia 10.4.2015 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=292>. ISSN 1337-7396.