Nové trendy a perspektívy v histológii II

Neperiodická publikácia "Nové trendy a perspektívy v histológii II" obsahuje 14 vedeckých článkov, ktoré prezentujú výsledky práce na Ústave histológie, ale aj príbuzných medicínskych disciplín. Väčšina prác dokumentuje vzájomnú spoluprácu medzi jednotlivými odvetviami medicíny, bez ktorej nie je možné v súčasnosti pokračovať vo vedeckom výskume.

pdf NOVÉ TRENDY A PERSPEKTÍVY V HISTOLÓGII II Stiahnuť - NOVÉ TRENDY A PERSPEKTÍVY V HISTOLÓGII IIOtvoriť v novom okne - NOVÉ TRENDY A PERSPEKTÍVY V HISTOLÓGII II 2.3.2015 3.15 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: histológia, spolupráca, veda

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Mária Kovalská, Martina Furjelová, Marian Adamkov | pracovisko: Ústav histológie a embryológie | publikované: 2.3.2015 | posledné úpravy: 2.3.2015
citácia: Kovalská Mária, Martina Furjelová, Marian Adamkov: Nové trendy a perspektívy v histológii II. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 2.3.2015, posledná aktualizácia 2.3.2015 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=284>. ISSN 1337-7396.