Depresívne stavy

Prednáška pre poslucháčov UTV.

Depresia- história. Depresia, depresívny stav, depresívna porucha. Depresia - diagnostika. Diagnostika depresívnych porúch. Depresia – klinický obraz, príznaky. Depresia – špecifiká v adolescencii. Depresia – špecifiká v séniu (involučná depresia). Depresia – formy depresie, príčiny, priebeh a prognóza, liečba.

pdf Depresívne stavy Stiahnuť - Depresívne stavyOtvoriť v novom okne - Depresívne stavy 17.1.2018 433.2 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: depresia, depresívne stavy

autor: Igor Ondrejka | pracovisko: Psychiatrická klinika | publikované: 17.1.2018 | posledné úpravy: 17.1.2018
citácia: Ondrejka Igor: Depresívne stavy. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 17.1.2018, posledná aktualizácia 17.1.2018 [cit. 2018-01-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=259>. ISSN 1337-7396.