Depresívne stavy

Prednáška pre poslucháčov UTV.

Depresia- história. Depresia, depresívny stav, depresívna porucha. Depresia - diagnostika. Diagnostika depresívnych porúch. Depresia – klinický obraz, príznaky. Depresia – špecifiká v adolescencii. Depresia – špecifiká v séniu (involučná depresia). Depresia – formy depresie, príčiny, priebeh a prognóza, liečba.

pdf Depresívne stavy Stiahnuť - Depresívne stavyOtvoriť v novom okne - Depresívne stavy 19.4.2016 488.75 KB ktokoľvek

Kľúčové slová: depresia, depresívne stavy

autor: Igor Ondrejka | pracovisko: Psychiatrická klinika | publikované: 19.4.2016 | posledné úpravy: 19.4.2016
citácia: Ondrejka Igor: Depresívne stavy. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 19.4.2016, posledná aktualizácia 19.4.2016 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=259>. ISSN 1337-7396.