Liečba bronchiálnej astmy a CHOCHP

Prezentácia k prednáške z farmakológie - Liečba bronchiálnej astmy a CHOCHP

pdf Liečba bronchiálne astmy a CHOCHP Stiahnuť - Liečba bronchiálne astmy a CHOCHPOtvoriť v novom okne - Liečba bronchiálne astmy a CHOCHP 5.11.2013 3.57 MB ktokoľvek

Kľúčové slová: bronchiálna astma, chronická obštrukčná choroba pľúc, beta2-mimetiká, anticholínergiká, parasympatolytiká, antileukotriény, metylxantíny, teofylín, inhibítory fosfodiesterázy, omalizumab, kromóny, glukokortikoidy, inhalačná liečba

autor: Juraj Mokrý | publikované: 5.11.2013 | posledné úpravy: 6.11.2013
citácia: Mokrý Juraj: Liečba bronchiálnej astmy a CHOCHP. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 5.11.2013, posledná aktualizácia 6.11.2013 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=238>. ISSN 1337-7396.