Elektroencefalografické vyšetrenie

Dokumentárne video - Elektroencefalografické vyšetrenie. Sprievodné slovo MUDr. Hofericová Babeta, vyšetruje Ľubica Hrončová.

Video je vo formáte flash videa - f4v.

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Elektroencefalografické vyšetrenie Prejsť - Elektroencefalografické vyšetrenieOtvoriť v novom okne - Elektroencefalografické vyšetrenie 17.4.2013 používateľ na príslušnej fakulte Attention
Odbor:

autor: Babeta Hofericová, Vladimír Nosáľ, Ema Kantorová, Milan Grofil, Egon Kurča | pracovisko: Neurologická klinika | publikované: 17.4.2013 | posledné úpravy: 22.4.2013
citácia: Hofericová Babeta, Vladimír Nosáľ, Ema Kantorová, Milan Grofil, Egon Kurča: Elektroencefalografické vyšetrenie. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 17.4.2013, posledná aktualizácia 22.4.2013 [cit. 2017-11-18] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=213>. ISSN 1337-7396.