Ochorenia kože, ktoré prináša vek.

Vplyv slnka na kožu a ochorenia kože s tým spojené. Prednáška pre UTV zo dňa 1.4.2008.

mp3 Vplyv slnka na kožu - mp3 Stiahnuť - Vplyv slnka na kožu - mp3Otvoriť v novom okne - Vplyv slnka na kožu - mp3 1.5.2008 34.66 MB ktokoľvek

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Juraj Péč | publikované: 1.5.2008 | posledné úpravy: 14.3.2011
citácia: Péč Juraj: Ochorenia kože, ktoré prináša vek.. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 1.5.2008, posledná aktualizácia 14.3.2011 [cit. 2017-09-25] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=20>. ISSN 1337-7396.

• kožné ochorenie  (michelle.m3677@gmail.com, 28.1.2009, 10:08)
    Dobry den, vyskytli sa mi na kozi ruzovkasto sfarbene fliačiky, ktore sa postupne rozsiruju po tele, zlievaju sa do vacsich flakov, ktore sposobuju mierne svrbenie koze a neskor sa vysusuju, odlupuje sa z nich vrchna vrstva koze. Ide udajne o virusove ochorenie. Vedeli by ste mi napisat viac o tomto ochoreni, aj o sposobe liecby a ci je ochorenie prenosne? Dakujem Michaela M.