Nové trendy a perspektívy v histológii

Neperiodická publikácia „Nové trendy a perspektívy v histológii“ obsahuje 16 vedeckých článkov z oblasti histológie a embryológie a príbuzných medicínskych odborov. Väčšina článkov prezentuje vedecké výsledky, ktoré boli dosiahnuté v poslednom období.

pdf Nové trendy a perspektívy v histológii Stiahnuť - Nové trendy a perspektívy v histológiiOtvoriť v novom okne - Nové trendy a perspektívy v histológii 3.10.2012 4 MB ktokoľvek

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Marian Adamkov | pracovisko: Ústav histológie a embryológie | publikované: 3.10.2012 | posledné úpravy: 10.10.2012
citácia: Adamkov Marian: Nové trendy a perspektívy v histológii. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 3.10.2012, posledná aktualizácia 10.10.2012 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=194>. ISSN 1337-7396.