Projekt MEFANET - publikácie reporty

Na nasledujúcich stránkach nájdete:

Zborníky, ktoré se zaoberajú všeobecným i konkrétnym využitím moderných informačných technologií pri výučbe lékarskych odborov.

MEFANETin - bulletin projektu MEFANET (ISSN 1804-8013), ktorý začal vychádzať v januári 2008.

Tlačové správy a odborné články, ktoré súvisia s projektom MEFANET.

Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Projekt MEFANET - publikacie, reporty Prejsť - Projekt MEFANET - publikacie, reportyOtvoriť v novom okne - Projekt MEFANET - publikacie, reporty 5.6.2013 ktokoľvek
html Youtube kanál pre vzdelávaciu sieť MEFANET Prejsť - Youtube kanál pre vzdelávaciu sieť MEFANETOtvoriť v novom okne - Youtube kanál pre vzdelávaciu sieť MEFANET 5.6.2013 ktokoľvek
Odbor:

autor: Katarína Korenčiaková | pracovisko: Ústav informačných technológií | publikované: 24.2.2011 | posledné úpravy: 5.6.2013
citácia: Korenčiaková Katarína: Projekt MEFANET - publikácie reporty. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 24.2.2011, posledná aktualizácia 5.6.2013 [cit. 2017-11-19] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=144>. ISSN 1337-7396.