Nádor žalúdka

Nádor žalúdka.

mpg Nádor žalúdka Stiahnuť - Nádor žalúdkaOtvoriť v novom okne - Nádor žalúdka 15.5.2008 89.06 MB používateľ na príslušnej fakulte
Odkazy:
Odkaz   Dátum Prístupnosť [?] Klinicky citlivé [?] Licencia
html Nádor žalúdka - m3u Prejsť - Nádor žalúdka - m3uOtvoriť v novom okne - Nádor žalúdka - m3u 15.5.2008 používateľ na príslušnej fakulte

Ohodnoťte
ako prvý tento článok!

autor: Rudolf Hyrdel, Michal Demeter | publikované: 17.4.2008 | posledné úpravy: 15.5.2008
citácia: Hyrdel Rudolf, Michal Demeter: Nádor žalúdka. Multimediálna podpora výučby klinických a zdravotníckych disciplín :: Portál Jesseniovej lekárskej fakulty Univerzity Komenského [online] 17.4.2008, posledná aktualizácia 15.5.2008 [cit. 2017-09-26] Dostupný z WWW: <http://portal.jfmed.uniba.sk/clanky.php?aid=14>. ISSN 1337-7396.